13. dubna 2016
 | 
Jihomoravský wellness resort Infinit Maximus zahajuje letní provoz již o dva měsíce dříve.

Od 1.dubna 2016 si mohou návštěvníci užít nejrozlehlejší areál s venkovními a vnitřními bazény, přírodní loukou pro slunění a venkovním saunový světem.

Infinit jako jeden z prvních otevírá v roce 2016 možnost venkovního koupání, slunění a relaxace uprostřed přírody Podkomorských lesů. Jarní slunce si mohou návštěvníci Wellness areálu Infinit Maximus užít ve venkovní relaxační zóně se dvěma venkovními a dvěma vnitřní bazény . Teplota vody v bazénech se přizpůsobuje venkovnímu počasí (v teplém počasí je voda chladnější kolem 30° až 32°C, v chladnějším teplejší až 37 °C).

Během slunných dnů je otevřena přírodní louka Lada na ploše 4 000 m2 s několika lehátky k opalování. Přírodní louka je významným krajinným prvkem, který je nejen oázou klidu na okraji Podkomorských lesů, ale je i místem přirozeného výskytu vzácných rostlinných a živočišných druhů. Návštěvníci si tak mohou užít ojedinělou relaxaci na původně zachované, přírodní chráněné louce, která vybízí k odpočinku nedaleko městské krajiny.
K dispozici je také slunná terasa s lehátky, fresh bar s posezením, kde se mohou návštěvníci občerstvit či osvěžit nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením.

V letním provozu jsou k dispozici celkem 4 bazény:
– Venkovní bazén 

o 31 – 37° Celsia
o vířivé lavice, protiproud, vodní lehátka a chrliče
o kapacita spolu s vnitřním bazénem: 60 osob
– Venkovní slaný bazén
o 35 – 37° Celsia
o nejslanější bazén v České republice – slanost 1 až 3%
o kapacita: 14 osob
– Whirlpool s hvězdnou oblohou
o 34 – 36 °Celsia
o kapacita: 5 osob
– Relaxační zážitkový bazén
o 31 –34° Celsia
o vířivé lavice, protiproud, vodní lehátka a chrliče

 

Součástí vstupu do areálu s bazény je také venkovní saunový svět, který nabízí spolu s vnitřní částí 12 druhů saun. K ochlazení po saunování je k dispozici přírodní jezírko, ochlazovací bazénky a sprchy, k odpočinku vybízí venkovní relaxační zóna s lehátky nebo vnitřní relaxační místnosti. K občerstvení slouží pět fresh barů s posezením.

Wellness Infinit Maximus každý měsíc připravuje tematické vodní a saunové noci, které lákají na ojedinělé saunové ceremoniály, saunování a koupání pod hvězdnou oblohou.
Pro zájemce o wellness pobyty nabízí Infinit pobytové wellness balíčky spojené s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort, který se nachází  přímo ve wellness areálu.

Více informací najdete na adrese www.infinit-maximus.cz