18. března 2016
 | 
Finále FIS Světového poháru přivítá ve Špindlerově Mlýně světovou špičku.

Poslední zastávka Světového poháru ve freestyle snowboardingu se již tradičně koná pod názvem Audi Snowjam v největším českém lyžařské středisku, skiareálu Špindlerův Mlýn. Závodí se v mužské i ženské kategorii, a to jak v hlavním závodě, který je rozdělen do dvou dní, tak i v extra hodnocené a divácky velmi atraktivní soutěži Snickers Best Trick.

Jezdci do místa konání přijíždějí v průběhu týdne tak, aby na trati mohli trénovat a připravit se na sobotní kvalifikaci a nedělní semifinálové a finálové závody, které bude v přímém přenosu přenášet Česká televize na kanálu ČT4 Sport. Pro vítěze obou kategorií jsou připraveny tučné prize money ve výši 40.000 USD a nově i špičkové smartphony Honor 7 Premium Gold.

Doprovodný program bude opět přímo v srdci skiareálu Špindlerův Mlýn – Sv. Petr, kde na venkovním podiu a  v krytém prostoru o ploše 1000 metrů čtverečních návštěvníci zažijí skvělou show. Kulturní program, který je nedílnou součástí akce, zahrnuje dva večery plné koncertů a dj setů ve stylu Rocku, Hip Hopu, Reggae a taneční hudby. V pátek vystoupí ostřílený DJ Akvamen, světově uznávaný turntablista DJ Friky a nepřehlédnutelná Djka Ladida, v sobotu na venkovním pódiu zahrají The Atavist a večerní program bude kromě domácích DJs Robota Jorgose zahrnovat i vystoupení české formace Bug ´n ´ Dub a legendárních Dreadzone z Anglie.

Program:

Sobota 19. 3. 2016 Kvalifikace
• 10:00 – 14:00 Kvalifikace mužů a žen (Snowpark)
• 18:50 – 19:50 Snickers BEST TRICK (Big air)

Neděle 20. 3. 2016 Semifinále a Finále
• 09:30 – 11:30 Semifinále mužů a žen
• 13:00 – 15:20 Finále mužů a žen
• 15:30                Dekorování vítězů

 

 

To si nenecht ujít! Vstup na akci je zcela zdarma!