6. ledna 2016
 | 
Pivo Excelent přichází s novým projektem „Po svý ose,“kde jde o lidi s názorem.

O lidi, co si jdou za svým a nebojí se u toho překonávat osud i sami sebe.

Excelent spojil pět talentovaných lidí, kteří tohle všechno reprezentují, a pomohl jim uskutečnit jejich sny.

Pětici tvoří malířka Léna Brauner, tanečnice Iveta Rážová, freeskier Dan Hanka, DJ Nobodylisten a režisér Štěpán Fok. Poslední dva jmenovaní mají na svědomí tvorbu ojedinělého videoklipu „Po svý ose“, který je vyvrcholením celého projektu. Video se natáčelo dva dny a to za velice nepříznivého počasí. V ovzduší bylo cítit neustálé napětí, jestli všechno vyjde. Aktéři měli často jen jeden pokus, na to, aby svůj sen dokázali proměnit do reality. Strach z neúspěchu a posouvání svých vlastních hranic, to je přesně to, o co v tomto projektu jde.

Například Léna, která měla sen posunout se v malbě za hranice svých možností a vytvořit hořící obraz. Celou noc byla v nejistotě, že se její sen nakonec nepodaří, protože ten den panovala extrémní vlhkost a jak sama prohlásila: „Zkuste zapálit něco mokrého, že jo….“ Nakonec to i díky pyrotechnikovi zvládla a na celé natáčení vzpomíná pozitivně.

Lidí, kteří mají podobné příběhy a osudy, jako naši hrdinové je mezi námi velká spousta, záleží ale na každém, jak se se svým osudem popere a jakou má vůli jít si za svým snem. I nedůvěra okolí a nejbližších může mít za následek to, že se svého snu nakonec vzdáme, abychom poslechli ostatní. Své o tom ví i Dj NobodyListen a režisér Štěpán Fok. Rodině, přátelům a svému okolí museli dokázat, že si vybrali ten správný směr a že i přes prvotní neúspěchy, velkou dřinu ztrátu volného času dělají to, co je naplňuje, baví a jsou v tom opravdu úspěšní.

Důkazem je i projekt „Po svý ose“, kterého se pánové zhostili s velkou parádou. Nyní se podívejte, jak se jim všem společné dílo povedlo.