2. září 2015
 | 
Nadupaná akční komedie provoněná trávou a střelným prachem

Již 10. září bude mít v českých kinech premiéru snímek American Ultra. Tato akční komedie vás vtáhne do světa páru flegmatiků, žijící bezstarostný život, který si zpříjemňují pokuřováním jointů. V zapadlém městečku je jejich největší výzvou jít vybalovat zboží do místního supermarketu nebo sehnat kvalitní „matroš“. Tato idylka však skončí dnem, kdy se u Mika objeví neznámí lidé z americké vlády, kteří ho chtějí zlikvidovat. Mike náhle zjišťuje, že je spícím agentem, bohužel k jeho smůle, určeným k likvidaci. A jízda o holý život začíná! Parťákem při hře o přežití se mu stává přítelkyně Phoebe, kterou si zahrála Kristen Stewart. Sladká Bella se tak rázem proměnila v crazy girl s oranžovou hlavou, která si libuje v balení jointů.

Hlavní roli neřešícího „huliče“ Mika, ztvárnil Jesse Eisenberg, který získal nominaci na Oscara v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli za ztvárnění postavy zakladatele sociální sítě ve snímku THE SOCIAL NETWORK. V komedii American Ultra bude muset postava Mika v sobě najít kuráž a začít bojovat o holý život. Bojové umění jakoby nikdy nezapomněl, ale vzpomínky na práci u americké vlády se mu doslova vykouřily z hlavy. Na jeho cestě ho provází přítelkyně Phoebe, kterou si zahrála Kristen Stewart. Tato kráska se téměř přes noc stala díky roli Belly Swan jednou z nejžádanějších a nejbohatších žen Hollywoodu, nyní ji však můžete vidět v opačném světle, a to v roli mladé vyznavačky marihuany. Brilantní herecké obsazení
a spojení žánrů jako je komedie, akce a romantika, to vše nabízí filmová novinka American Ultra. Film půjde do kin ve formátu 2D s českými titulky.
 

Více informací se dozvíte zde: https://www.facebook.com/AmericanUltra