27. května 2015
 | 
Pojďte si užít jízdu ve velkém!

Vyrazit si s partou kamarádek na Rock for People znamená nejen vychutnat si spoustu skvělé muziky, ale užít si dokonalou dámskou jízdu se vším všudy.

Roztočit to dámy můžete od 4. do 6. června v Hradci Králové v rytmu nejrůznějších žánrů od kytarovek, přes rock ve všech jeho podobách, až po drum’n’bass či dubstep. Na své si přijdou i milovnice tvrdších hudebních žánrů. Jména jako Faith No More, Bastille, Limp Bizkit, frontman The Strokes Julian Casablancas, Three Days Grace či We Are Harlot jsou zárukou, že bude co poslouchat. A také na co se dívat, mnozí muzikanti vedle hudby upoutají pozornost i svým zjevem nebo out-fitem. Pro změnu o to, že bude na co tančit, se postarají domácí i zahraniční DJ’s v čele s Flux Pavilionem a DC Breaks. Bohatý doprovodný program zajistí, že ani dál od hudebních stageí se nikdo nudit nebude.

 

Možnost vymódit se ve festivalových barvách od hlavy až po paty, respektive od kloboučků až po stylové holínky, nabídne merchandising Rock for People, který pro letošní rok přichystal zbrusu novou kolekci. Další inspiraci pro letní styling navíc nabídnou i módní přehlídky v režii obletovaného on-line shopu ZOOT.  Jak se začerstva o všemožné zážitky podělit s přáteli na sociálních sítích, se postarají speciální workshopy věnované dnes tolik populárním selfies.

A že nejste typ na to vyjet pod stan? Dávnou minulostí jsou doby, kdy vyrazit na hudební festival znamenalo přežívat celé dny ve špíně. Vedle běžného kempu bude připravený i nadstandardní VIP Camp a Camp Plus, jehož součástí jsou jak sprchy s dostatkem teplé vody, tak keramické toalety. Pro ty, kteří se nechtějí tahat s vlastním stanem a spacáky, bude k dispozici festivalový Tent Hotel s padesátkou kompletně vybavených stanů. Nově bude část kempu vyhrazena tzv. singles, kteří míří na festival sami a umožní jim tak snadněji najít spřízněné duše.

Další informace na www.rockforpeople.cz