24. listopadu 2017
 | 
Ve vlastním originálním obchůdku dělají radost malé sladké dortíky od Lelí. A čím jsou tak vyjímečné? Ochutnejte a pochopíte. Nemusíte objednávat, stačí přijít a vybrat si z celé řady příchutí.

Obchůdku na Karlově náměstí se daří, denně ho navštíví stovky zákazníků a většina z nich jsou Češi. Americký dortík se u nás zabydlel a v podání týmu Lelí’s cupcakes i tak trochu zdomácněl. Přeslazené americké recepty upravili místním náročným jazýčkům, odlehčili krémy a přidali pár regionálních specialit. Například letos na podzim chystají makový cupcake se švestkovými povidly a před Vánocemi určitě zopakují hit z loňska, vanilkový s domácím vaječným likérem.

 

“Snažíme se neustále přicházet s novinkami, nabízet sezónní a netradiční chutě, léto bylo plné ovoce, ale třeba také inspirace alkoholem” doplňuje Lelí.  Samozřejmě mají i své stálice, nejoblíbenějším dortíkem je domácí slaný karamel na deluxe čokoládě.

 

Originální je nejen chuť, ale také zdobení. “Cupcake je symbolem radosti, jeho úkolem je potěšit. Z podstaty věci tedy prostě musí být krásný,” říká Lelí. Radost můžete dělat druhým, ale i sami sobě. Už při vstupu do obchůdku na vás dýchne domácká atmosféra. Vítány jsou i maminky s dětmi, v obchůdku je pro větší dětský koutek a pro menší přebalovací pult. Prostor je menší, ale o to roztomilejší.

 

Adresa a otevírací doba:

Vyšehradská 53, Praha 2 (roh Karlova nám., naproti Faustovu domu)

Po-Pá 10-20h

So 10-18h

www.leliscupcakes.com