25. listopadu 2016
 | 
Foto: Shutterstock
Zdravý životní styl může být nejen jednoduchý, ale i chutný.

Každému by na sobě mělo záležet, měl by o sebe dbát a dopřávat tělu potřebné vitamíny a minerály, které potřebuje, ostatně když mu dojdou „baterky“, těžko se pak dobíjí, myslete na to!
Důležité je začít zvolna, ráno si dopřát lahodný a čerstvý fresh (receptů najdete na našem webu dost), koupit si nějaké přírodní vitamíny, zkuste třeba acai a kokosovou vodu (i o nich jsme už psali) a v neposlední řadě zaměnit některé pokrmy.

Zkuste třeba CUKETU! My jí milujeme. Není nad cuketovou polévku, cukeťáky (něco jako bramboráky, jen z cukety), místo brambor si dáme cuketu a náš neoblíbenější, cuketový sálat s kozím sýrem, který můžeme od rána do večera a na který vám rádi prozradíme recept.

Cuketa je plná tělu potřebných látek – fosfor, vápník, železo, obsahuje vitamín B a kyselinu listovou, navíc je nízkokalorická.

Potřebujete:

1 malou cuketu

50 g kozího sýru

1 červenou cibuli

Hrst rukoly

Hrst polníčku

Postup:

Cuketu omyjeme a nakrájíme na tenké plánky, rukolu a polníček propereme, kozí sýr a cibuli nakrájíme na plátky. Vše smícháme dohromady, kdo chce, může si salát dochutit například hořčičným dresingem.

Dobrou chuť!