2. února 2017
 | 
Foto: Shutterstock
Toužíte získat svého drahého zpátky? Poradíme vám, co na něj, podle jeho znamení, platí.

Vodnář (20. 1. – 19. 2.)

Je analytický, nesobecký a líný.

Pozor! Vodnář není snadná kořist. Ale taky není lovec (svým způsobem byl na váš zvyklý, takže by si vás raději nechal, než začínal celý seznamovací proces znovu).

Tuhle věc vám o Vodnáři nikdo neřekl: Je líný. Jestliže už se pokusil získat váš zájem, nebude do toho chtít jít znovu. Chce, aby vztahy byly jednoduché, jako všechno v jeho životě. Klidné, v pohodě a jasné – takhle to má hozené. Pokud se s vámi rozešel, bylo to z nějakého důvodu, který nemusí umět přesně pojmenovat. Nicméně váš rozchod ho nikam neposunul, a tak se prostě ponořil hlouběji do vody poohlédnout se po jiné rybě v moři. Ale neztrácejte naději. Pravděpodobně taky najdete lepší úlovek.

Jste trochu masochistka? V tom případě si s ním zaflirtujte. Pokud se opět chytí, už s vámi zůstane. Ale pozor: tenhle kluk se vám klidně ztratí na party, seznámí se s jinou holkou, a když se k vám vrátí, nařkne vás, že jsi flirtovala s jiným. Při jednání se svým ex Vodnářem buďte pořád ve střehu a kryjte si záda.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Je roztomilý, inteligentní a manipulativní.

Kluk v Rybách je asi jediný z celého zvěrokruhu, za kterým můžete po rozchodu přijít, a on vás nepošle pryč. Na to je moc hodný. Maximálně vás zkusí odbýt, ale pak to vzdá. Neříkáme, že to je ten nejlepší způsob, jak ho znovu získat. V každém případě se ke vztahovým problémům postavte čelem a nesázejte na žádné psychotelefonáty nebo e-maily. Rozchod je pro něj jenom slovo. Potřebuje prostor a čas pro sebe, aby si všechno srovnal.

Po boji potřebuje být kluk v Rybách sám a trucovat. Částečně jde o emocionální přetlak, trochu o snahu mít věci pod kontrolou. Dejte mu trochu oddychu, a potom si s ním běžte promluvit. Musíte ale opravdově litovat. Pokud nebudete vaše usmíření myslet upřímně, Ryby to dokáží vycítit.

Buďte připravená. Kluk Ryba je ten, kdo tahá za nitky. Vy jste pouhá loutka. Ale říká se, že s manipulátory se dá i dobře manipulovat, takže můžete převzít otěže. Občas se jim „rozsvítí“, když jde o lásku. Pokud vás miluje, vrátí se k vám bez ohledu na cokoli. V opačném případě bude jako velká taška čokoládových tyčinek v místnosti plné dětí. Hned pryč.