2. října 2017
 | 
Foto: Instagram.com
Tohle zboří český YouTube!

Pravděpodobně nejpopulárnější česko-slovenská YouTuberka, Nikola Čechová aka Shopaholic Nicol, nahrála svou první písničku a vydala debutový videoklip. Tohle asi čekal jen málokdo, i když v minulosti Nicol několikrát říkala, že dříve zpívala!

Videoklip už za první den nabral více než 200.000 zhlédnutí a skoro 50.000 lajků. Je jasné, že nejpozději zítra bude #1 ve trendech. Má Nicol na to se stát profi zpěvačkou… nahrát album, mít vlastní koncerty? Co myslíte?!

Tady je její vyjádření:

Zdravím všechny, je to venku, můj první song Ztracená 🙂 Víc než jindy doufám, že se vám video líbí. Dala jsem do něj kus sebe a brala písničku jako zpověď. Strašně moc děkuju Honzovi Nedvědovi, že do toho šel semnou a pomohl mi udělat něco, na co jsem pyšná. Miluju hudbu, miluju zpěv, jen jsem potřebovala nakopnutí, abych se k tomu vrátila a přestala se bát. Na vzniku klipu se podílelo tolik lidí a já jim tak hrozně děkuju, protože lepší tým jsem mít neměla. Můžete se těšit na Making of, kde všechno uvidíte. Děkuju, že jste u toho, když si plním sen ♥ Mějte se krásně:) Vaše Nicol ♥