17. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Bývalý člen One Direction je vůči sociálním sítím skeptický!

Čtyřiadvacetiletý zpěvák sice nedávno rozjel sólovou kariéru, a tak je na sociálních sítích jako jsou Instagram, Facebook, nebo Twitter, tak trochu závislý. To mu ale nebrání v tom, aby je kritizoval a pohlížel na ně negativně!

Podle Zayna je tlak, který na vás vyvíjejí sociální sítě, ať už jste celebrita, nebo „běžný uživatel“, obrovský a zbytečný. Mladá star vidí v sociálních sítích větší množství negativ než pozitiv. Podle Zayna je velmi jednoduché jim propadnout a přijít tak z nemalé části o svůj vlastní reálný život.

Zayn přišel se zajímavou myšlenkou, že díky rozmachu sociálních sítí jsou z lidí spíše followeři (sledovatelé/následovači), než leadeři (vůdčí osobnosti). To je podle něj strašná škoda.

Sociální sítě množství celebrit používá prakticky každou hodinu. Pak jsou tu však i tací, kteří si od nich často dávají pauzu. Zmiňme třeba Justina Biebera, Eda Sheerana, nebo Kanyeho Westa. Teď nově se do stejné skupiny řadí i Bethanie Mota, nejpopulárnější YouTuberka světa tvrdí, že sociálním sítím příliš propadla a chce je velmi razantně omezit. Její fanoušci tak budou muset zkousnout, že minimálně nějaký čas nebudou vědět o všem, co se u ní děje 🙂