24. října 2017
 | 
Foto: Instagram.com
Vítěz loňského ročníku ankety YouTuber roku vstupuje i do knihkupectví!

Jednadvacetiletý rodák z Pardubic Karel Kovář aka Kovy se zařadil mezi početnou frontu YouTuberů, jejichž produkt si můžete koupit v knihkupectví. Ať už šlo o sbírku básní, biografii, deník, nebo komiks – YouTubeři často využívají i papír k tomu, aby něco předali svým fanouškům.

Aktuálně možná vůbec nejpopulárnější český YouTuber za měsíc vydá knížku OVŠEM. O čem bude? Jde o sbírku osobních příběhů, básní a fotek, která vám umožní nahlédnout trochu víc do života tohoto talentovaného mladíka. Od idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na youtube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost… Jednoduše o všem!

Po pěti letech na YouTube se Kovy otevírá svým fanouškům na stránkách svojí knihy, kterou si můžete nyní předobjednat!

Co k vydání knížky napsal samotný Kovy na svém Instagramu?

„Moje první knížka OVŠEM. Psal jsem ji osm měsíců, Vám trvalo položit eshop albatrosu 8 minut. Symbolické! 😂 Knížka je v prodeji od 23. listopadu a je to ta nejtěžší, nejosobnější a mému srdci nejbližší věc, kterou jsem kdy udělal. Po vydání pojedu do 6 měst po celé zemi a doufám, že Vás potkám co nejvíc! Děkuju Vám za neuvěřitelnou podporu! ❤️ Předprodej už nyní, veškeré info najdete na webu „kovyhokniha.cz“

 

Zdroj fotek: albatrosmedia.cz