27. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Dnes ráno v Americe proběhla velká zápasnická slavnost!

Bez přehánění boxerský zápas století sledovala T-Mobile Arena v Las Vegas. V ringu se proti sobě postavily dva světy – boxerská hvězda Floyd Mayweather (40), který se „vracel z důchodu“ a jeho vyzyvatel, hvězda MMA, zápasník Conor McGregor (28).

Čest zazpívat úvodní americkou hymnu se dostala pětadvacetileté Demi Lovato. Sexy zpěvačka má ke světu zápasení velmi blízký vztah. Je velkou fanynkou MMA a objevuje se poslední dobou v hledišti na mnoha UFC akcí. V minulosti navíc randila s několika MMA zápasníky, naposledy s Guilherme Vasconcelosem (31), zvaným Bomba. Demi se hymna moc povedla, klobouk dolů!

Koukni se, jak se Demi podařilo překonat trému a odzpívat národní hymnu před 20.000 lidmi v hale a stovkami milionů u televizních obrazovek po celém světě!

Samotný zápas byl od počátku dost jasnou záležitostí boxera Floyda Mayweathera, který tak v profi ringu v kariéře nikdy neprohrál a upravil svou bilanci na 50-0. MMA fightera Conora McGregora porazil TKO (technický knock out – pozn. redakce) v 10. kole.