25. srpna 2017
 | 
Foto: Facebook.com/TeriBlitzen
Znamená to konec nejodebíranější české YouTuberky?!

Sedmnáctiletá česká YouTuberka Tereza Hodanová aka Teri Blitzen prožívá dost turbulentní rok. Vyměnila v něm partnera, Johnyho Machettu nahradil dýdžej Nobodylisten. Navíc prakticky přestala fungovat na YouTube. Tedy jak se to vezme. Za posledních mnoho měsíců nevyšlo na jejím kanálu nic jiného než tři videa v angličtině.

No a právě tyto tři videa jsou nyní už i tím jediným, co na kanále TERI (už ne TERI BLITZEN) na YouTube najdeme!

Čeští fans (tedy především fanynky) jsou zděšení. Teri se k celé věci vyjádřila ve svých Instagram stories. Právě YouTube a Instagram jsou její dvě nejsilnější sociální sítě, na obou se blíží k hranici půl milionu fanoušků.

Merch není a nebude. Bude něco jiného (dozvíte se brzy). Video JSOU pryč. NEDÁM je zpátky. BUDOU nové. Na konci měsíce. Anglicky.“ – shrnula Teri do tzv. basic infa. Pak ještě dodala: „Myslím, že v posledních dvou videích jsem dostatečně vysvětlila, proč se tohle všechno děje 🙂 Nekončím, ale začínám a chci vše dělat jinak. Nedělejte unáhledné závěry o tom, že to bude strašný, když jste to ještě ani neviděli. A za všechny hezké zprávy moc děkuju,“ dodala princezna (českého) YouTube!