26. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Sedmadvacetiletá americká zpěvačka a její tým mohou být vysmátí od ucha k uchu!

Blonďatá kráska si nedávno smazala ze dne na den účty na sociálních sítích a zdá se, že tím správně upozornila na své chystané hudební novinky! Její nový song Look What You Made Me Do totiž boří veškeré rekordy!

První singl z nového alba Taylor dosáhl 1. místa na iTunes nejrychleji ze všech písní, zpívaných ženskou interpretkou, v historii. Jak dlouho to singlu LWYMMD trvalo? Jen lehce přes půl hodinku! Singl navíc překonal ještě jeden, možná ještě prestižnější rekord. Má totiž největší náskok na prvním místě v historii iTunes! Její nové pecky se prodalo skoro dvakrát tolik, co singlu na druhém místě. Počet prodaných digitálních kopií atakoval 200.000 za první den.

Pro ty z vás (a víme, že jich je dost), kteří zpochybňujete rekordy na streamovacích službách, jako jsou iTunes nebo Spotify, tu máme i data z YouTube. Lyric video k singlu Look What You Made Me Do se stalo nejpřehrávanějším lyric videem za první den v historii! Aktuálně už překonalo hranici 20 milionů zhlédnutí. Během úvodních 24 hodin navíc ŽÁDNÉ video v roce 2017 tolik views jako lyric video k LWYMMD nenasbíralo!

Videoklip k singlu Look What You Made Me Do bude mít premiéru už zítra v noci na MTV Video Music Awards!