16. května 2017
 | 
Foto: gettyimages.com
Na polibky Ryana Goslinga vzpomínají všechny jeho filmové partnerky. Nejčerstvěji Emma Stone ze snímku La La Land. A v čem ještě vyniká?

1. Miluje samotu
Tenhle šestatřicetiletý Kanaďan si nepotrpí na divoké party, ochranku ani hvězdné manýry. Má jen pár blízkých přátel, a když může, spokojeně se zašije do své nory a užívá si samotu. „Jako dítě jsem si zvykl být hodně sám. Ve škole mě spolužáci šikanovali, proto mě máma začala učit doma. Možná od té doby trávím volno nejradši sám, pokud tedy nejsem zrovna zamilovaný,“ směje se herec.

2. Když nehraje, zpívá
Už v devíti letech porazil svým hlasem sedmnáct tisíc konkurentů a získal roli v kabaretu Mickey Mouse Club spolu s Britney Spears. Od chytlavých dětských melodií přešel do indie rocku a společně s kamarádem Zachem Schieldsem založil kapelu Dead Man’s Bones.

3. Lichotí svým ex
Za největší lásky svého života považuje Sandru Bullock, kterou okouzlil při natáčení filmu Vzorec pro vraždu, a Rachel McAdams, s níž se sblížil zase během filmování Zápisníku jedné lásky. S rozněžnělým pohledem o svých bývalkách vypráví dodnes, ačkoliv randí s Evou Mendes, která je o šest let starší.