24. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
Ostatní hudební hvězdy mezitím vyjadřují své kolegyni podporu a odsuzují tento odporný teroristický čin.

Ariana v slzách

Bezprostředně po útoku byla mladičká zpěvačka podle zpráv ze zákulisí jako v tranzu. Křičela, že je to všechno její vina, že jsou oběti její fanoušci a byli na místě exploze kvůli ní, a chce ukončit kariéru. Co nejdříve to šlo, byl zorganizován letecký přesun do USA, kde na letišti na Arianu už čekal její přítel, rapper Mac Miller. Do odvolání je turné mladé star pozastavené.

Umíraly fanynky Ariany

Odpornost útoku dvaadvacetiletého sebevražedného atentátníka, který se odpálil po koncertu v davu mimo koncertní sál, ještě podtrhuje fakt, že věkový průměr fanoušků Ariany Grande je velmi nízký. Většinu obětí tak tvoří mladí lidé. Nejmladší dívce, která umřela, dokonce bylo pouhých 8 let …

Do médií se již dostal příběh jiné fanynky, Georginy Bethany Callander, která byla velikou fanynkou Ariany. Pondělní koncert nebyl prvním koncertem půvabné zpěvačky, na který se Georgina dostala. Dokonce má se svou oblíbenou zpěvačkou i fotku, kterou získala před dvěma lety v rámci Meet&Greet a pochlubila se s ní na sociálních sítích. Odpočívejte v pokoji…

 

Zdroj fotky: Instagram.com

Pomáhala i maminka Ariany

Na koncertě byla přítomná i matka Ariany Grande, telekomunikační magnátka Joan Grande. Ta sledovala koncert z bezprostřední blízkosti pódia a v době, kdy se sebevražedný atentátník odpálil a v koncertním sále zavládla panika, odváděla fanoušky do bezpečí backstage!

Hvězdy se nebojí!

Množství světových hudebních hvězd vystoupí ve Velké Británii v nejbližších dnech, a to i přesto, že UK zvedla stupeň ohrožení terorismem v těchto dnech na číslo 5 – nejvyšší riziko. Velké koncerty by měli odehrát Katy Perry, Shawn Mendes, Imagine Dragons, The Chainsmokers, nebo Lana Del Rey. Svou podporu Manchesteru vyjádřila Nicki Minaj, která slíbila, že se v rámci příštího turné do Manchesteru rozhodně podívá!

#PrayForManchester