18. září 2017
 | 
Foto: Getty Images
Ze všech stran se na adresu Seleny Gomez snáší chvála za to, jak se pere s osudem!

Je to velký rozdíl. Na jedné straně jsou celebrity, které na sociálních sítích sdílejí každou bolístku. (Ano, opravdu hodně zpěvaček a hereček už řešilo i zlomený nehet) Na druhé straně tu pak máme vážně nemocnou Selenu Gomez, která vždy jen jedinou zprávou šokuje své fanoušky a jinak pracuje na 100% a všichni nabývají dojmu, že vlastně „o nic nejde“.

Když kvůli Lupusu Selena zrušila turné, mnozí tvrdili, že to je jen zástěrka. Pak přišla hádka Seleny s Justinem na sociálních sítích a několik dlouhých týdnů v psychiatrické léčebně. Selena přiznala, že má deprese a nestyděla se za ně, bojovala s nimi, bez nějakého prosení fanoušků o podporu a škemrání o pozornost.

Mezitím tak nějak vyšuměl Lupus a tvrdý program Seleny dával zapomenout, že vlastně trpí těžkou nemocí. Jenže Lupus úřadoval, Selena prodělala selhání ledviny a musela nakonec podstoupit transplantaci. Celou dobu držela zdravotní problémy pod pokličkou, jen se neobjevovala na veřejnosti. Až před pár dny šokovala svět!

Nick Jonas pro SiriusXM’s Hit’s 1 řekl, že zůstal v naprostém šoku, když se ráno vzbudil a otevřel Selenin Instagram. O vážnosti jejích zdravotních problémů prý nevěděl. Magazín People zas vyzpovídal Demi Lovato. Ta už sice se Selenou není BFF jako dřív, ale má pro ní jen slova chvály. Podle Demi je Selena velmi silná žena a je na ní moc pyšná, jak vše zvládá!

Na Instagramu se pak krásně o Seleně vyjádřila Lady Gaga: „Prayers & love to @selenagomez you are a warrior princess. What an inspiration!“