18. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
Fanoušci půvabné zpěvačky se konečně dočkali. Je tu nový song, ze kterého nejspíš opět bude hit!

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka, která letos oslavuje patnáctý rok své kariéry v showbyznysu. V roce 2017 se můžeme těšit na Selenin hudební comeback a song Bad Liar ukazuje na to, že to bude úspěšný návrat do záře reflektorů!

Přítelkyně zpěváka The Weeknda vydání písně již několik dní teasovala na sociálních sítích a fans tak byli na vydání pořádně natěšení. Co je na celém releasu nejlepší? K dispozici je už i povedený atmosférický videoklip (pro americké uživatele služby Spotify), na YouTube ale zatím premiéra nebyla.

Pokud se vám zdá song povědomý, slyšíte správně. Bassová linka je vysamplovaná z hitovky Psycho Killer od Talking Heads z roku 1977.

Hodně velkou odezvu vzbudil nejen samotný song, ale i jeho cover. Není totiž obtížné si všimnout jednak nemocničního náramku, a pak i náplasti, která podle některých může krýt řeznou ránu po sebepoškozování. Konspirátoři věří, že i proto, že měla sama myšlenky na sebevraždu, šla Selena do spolupráce na superúspěšném seriálu 13 Reasons Why. Věříme však, že je to jen stylizace pro promu fotku.