28. září 2017
 | 
Foto: Getty Images
Královna Instagramu není žádnou obří fanynkou sociálních sítí!

Pětadvacetiletá zpěvačka je se 127 miliony followers na Instagramu číslem 1 na světě. Nijak si na tom však neujíždí a tyhle počty vůbec neřeší. Dá se dokonce říct, že se stala Královnou Instagramu tak trochu proti své vůli. Narozdíl od mnoha jiných star totiž ani nevymýšlí, jak dosáhnout co největší odezvy na této síti, ale jednoduše přidává fotky, které chce.

V minulosti dokonce ke svým fans na Instagramu i promluvila trochu kritickým tónem. Vyzvala je k tomu, aby se na téhle sociální síti tolik nevystavovaly a nestylizovali, raději se ukazovali takoví, jací opravdu jsou. Ne jako vystajlované modelky…

Selena také obdivuje současnou generaci dospívajícíh puberťáků, kteří žijí v době plného rozmachu sociálních sítí. „Jsem šťastná za své dětství, které jsem měla. Teď je fakt těžké být dítě, v téhle době sociálních sítí. Nedokážu si představit, že bych vyrůstala teď. Je dost těžké dospívat, každé ráno se probouzet a být spokojená sama se sebou, a to i bez toho, abyste každý den měla před očima životy všech ostatních a srovnávala se s nimi!