28. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
V novém interview zamilovaná Selena mluví o svém příteli!

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka je šťastně zamilovaná. To asi není žádná novinka, z fotek to šlo moc dobře poznat. Až teď ale potvrdila status „zadaná“ ona sama.

Jejím přítelem je zpěvák The Weeknd, se kterým podle zpráv z jejího okolí chystá zpěvačka jeden ze svých nových singlů. Možná se tak dočkáme povedeného romantického duetu!

Selena ani The Weeknd se moc v médiích nevyjadřují a snaží se minimalizovat pohled fanoušků do jejich soukromí. V interview pro Power96 v Miami se ale Selena rozpovídala! Potvrdila, že její nový hit je o jejím příteli a navíc řekla, že je fakt zamilovaná!

„Jsem ten typ holky, která když miluje, tak opravdu na maximum. Vždycky jsem byla taková, že jsem tomu druhému dala celé své srdce a zajímal mě jen on,“ z těchto slov je vidět, že Selena rozhodně není ten typ holky, která by to měla „rozjeté na více stran“ a že ani takové týpky není ochotná snášet. Možná proto se jí rozpadl vztah s Justinem, který si dost všímal jiných holek i během vztahu se Selenou.

Říká se však, že ani Abel (Weeknd) není úplně věrný. Na druhou stranu je prý ale (podle tvrzení z jeho okolí)  Selena jeho vysněnou dívkou, o které už mnoho let básnil, tak doufejme, že jí bude věrný!

Když moderátor Selenu pozval na rande, ona odmítla s tím, že je šťastně zadaná! Zdá se tedy, že to zatím hvězdnému páru klape <3