25. dubna 2018
 | 
Foto: SuperStar
Tak tenhle speciál si nenechte ujít!

A na co se můžete těšit? Speciál je věnovaný aktuální řadě SuperStar a vychází ve středu 25. 4. 2018 těsně před začátkem přímých přenosů semifinálových dílů pěvecké soutěže. Vy se tak můžete podrobně seznámit s profily všech dvaceti semifinalistů. Nechybí ani fotoreportáže z letošních castingů a bojů vybrané dvacítky do semifinále.

Čekají vás plakáty porotců (Katarína Knechtová, Pavol Habera, Matěj Ruppert, Ben Cristovao) a moderátorů (Leoš Mareš a Jasmína Alagič) s podpisem.

Kromě toho v časopise najdete také osudy nejoblíbenějších účastníků předchozích řad. Samozřejmě atraktivní soutěže o vstupenky na Grand finále (10.6.2018), tipovací soutěž na SuperStar Sympatie a další soutěže o mobily čekají na své výherce.

 

Sledujte nás, protože pro vás připravuje další zajímavosti, fotografie a speciální soutěž s Benem Cristovao! 

Časopis je možné zakoupit v běžné prodejní síti za cenu 35 Kč a současně prostřednictvím SMS či jednorázového předplatného.

Tvar pro objednání do ČR přes SMS:
Časopis objednáte zasláním SMS ve tvaru SUPERSTAR JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena SMS je 35 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, email: info@atspraha.cz).

Objednání do ČR přes společnost SEND:
Využijte možnosti objednání časopisu za cenu 35 Kč, přímo na e-mail adrese: send@send.cz.

Objednání na Slovensko:
Pro prodej na Slovensko objednávejte přímo na www.ipredplatne.sk za cenu 1,99 Euro.