2. ledna 2018
 | 
Foto: Getty Images
Fenomenální trilogie se řítí do svého filmového finále!

Ano, už se opravdu jen „párkrát“ vyspíte a nadejde DEN D. Kina po celém světě opět budou praskat ve švech. Už 8. února má totiž premiéru film Padesát odstínů svobody, vyvrcholení ságy Padesát odstínů (50 Shades), která pobláznila celý svět!

Pod režisérskou taktovkou Jamese Foleyho vznikl další kinohit. Knižní předloha E. L. James se dočkala dokončení, které ji opět posouvá na vyšší level. Fenomén bude kompletní už za 5 týdnů!

O co ve třetím díle půjde?

Anastasia a Christian si užívají příběh jako z pohádky plný lásky a štěstí. Nic na světě ale není černobílé, a tak se jim do cesty životem připlete i nebezepečí. Ana se nechce vzdát své kariéry knižní redaktorky, z čehož mezi manžely vznikají rozepře. To však není to hlavní, co jim komplikuje život. S oběma má totiž nevyřízené účty Anin kolega Jack Hyde. Ten je schopen udělat cokoliv, aby se jim pomstil. Ve třetím díle Padesáti odstínů tak bez přehánění půjde o život a kromě sexu a erotiky dostanete také nálož pořádných akčních scén! Odolá Christian vábení krásných žen? Poradí si Mr. a Mrs Grey se všemi problémy a budou si užívat šťastný rodinný život? To zjistíme už 8. února!

Podívejte se na nový, nadupaný trailer!