30. prosince 2017
 | 
Foto: Getty Images
Liam, Harry, Niall, nebo Louis? Komu z nich se v sólové kariéře daří nejvíc?

Pokud patříš mezi fanynky One Direction, určitě víš, že mají kluci už nějaký ten pátek pauzu a zdá se, že v nejbližších letech skupinu neobnoví. Všem se totiž daří! Proto také není vůbec jednoduché (skoro až nemožné) říct, komu ze čtyřlístku se daří nejvíc. Zayn (Malik) opustil kapelu o dost dříve, než oznámila pauzu, takže ho už ke klukům nepočítáme. Pokud bychom brali i jeho, tak by byl patrně (aspoň co se hudby týče) tím dosud nejúspěšnějším členem zatím on.

Fans si mohou naplno užívat hudbu od všech čtyřech (se Zaynem dokonce pěti) členů kapely! Harryho rock, Niallovo pop (nepříliš vzdálený od tvorby 1D), Louisovo elektro, či Liamův hip hop a black music obecně!

Pojď se spolu s námi mrknout na klipy kluků a napiš nám na Facebooku, který z nich je podle tebe zatím ve své sólové kariéře nejúspěšnější. Podle nás má z tohoto čtyřlístku lehký náskok Harry Styles, který má mj. nejsledovanější videoklip, nejvíce odběratelů na YouTube, zahrál si v hollywoodském filmu, nebo vystoupil na prestižní Victoria’s Secret Fashion Show. Když se na to však podíváme čistě úspěchy singlů ve streamovacích službách, na prvním místě je Liam Payne. Louis Tomlinson zase předvedl už dvě velmi zajímavé spolupráce, se Stevem Aokim a hlavně Bebe Rexha. Niall Horan zas úspěšně odehrál množství koncertů se skvělou odezvou od fans.

HARRY STYLES (3+ miliony odběratelů na YouTube)

Sign of The Times

(262 mil. views)

Kiwi

(18 mil. views)