4. července 2017
 | 
Foto: Getty Images
Třiadvacetiletý sexy zpěvák se rozpovídal v novém rozhovoru o několika zásadních tématech!

Zásadní zprávou je, že nepůjde mladý lamač dívčích srdcí ve šlépějích kolegy Harryho Stylese! Právě o Niallovi se totiž celkem dost mluvilo v souvislosti s možnou kariérou v Hollywoodu, kterou má Harry celkem slušně rozjetou (hraje vedlejší roli v historickém válečném velkofilmu Dunkerk).

V novém rozhovoru ale Niall řekl, že na herectví nemá dostatečnou trpělivost. Nebavilo by ho spoustu hodin čekání na place. Více ho přitahuje a naplňuje muzika. Je rád, že má vše pod kontrolou, což u natáčení filmu moc nejde. „Myslím si, že jsem docela dost velký perfekcionista. Cítím, že hudba je pro mě to pravé a naplňuje mě.“ řekl Niall pro The Sun!

V jiném rozhovoru pro Channel Seven zas řekl, že je doslova posedlý Austrálií a rád by se tam někdy v budoucnu přestěhoval! To musí být skvělá zpráva pro australské Directioners…

… na téma One Direction také v rozhovorech přišla řeč. Niall opět zopakoval, že mezi klukama nepanuje žádná rivalita. Ani prý nemůže, protože každý z nich dělá odlišný styl hudby. Všichni si prý moc přejí úspěch v sólové kariéře!