17. prosince 2017
 | 
Foto: Getty Images
Festival Aerodrome se přesouvá pryč z Prahy a oznamuje hvězdný line-up!

Chvíli před Vánoci přilétla informace, která potěšila tisíce fanoušků hudby po celé České republice. Festival Aerodrome, který do Prahy v minulosti přivezl jména jako Linkin Park, nebo Machine Gun Kelly, se rozhodl rozrůst hned na tři dny a změnit místo konání!

Už tak nebude končit večer, ale nabídne pořádnou párty až do pozdních nočních hodin. Navíc přidá i další pódia a koncentrace hvězd bude taková, že se jí bude jen těžce jiný český hudební festival v příštím roce rovnat. Co třeba Macklemore? Nebo Wiz Khalifa? A co takhle skupiny jako Nine Inch Nails, Limp Bizkit, nebo Bullet for My Valentine? Síla, co? A to ještě některá slavná jména přibudou! Známí jsou zatím 3 ze 4 headlinerů.

Česká republika tak dostává další plnohodnotný multižánrový vícedenní festival se vším všudy. Aerodrome by sis neměl/a nechat ujít. Mezi třiceti vystupujícími si určitě vybereš své favority!

CO? Aerodrome Festival

KDO? Macklemore, Wiz Khalifa, Nine Inch Nails, Limp Bizkit, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a spousta dalších!

KDY? 28. – 30. června 2018

KDE? Letiště – Panenský týnec

ZA KOLIK? Prvních 2000 třídenních lístků seženete za 2990 Kč, další pak za 3490 Kč.

Více info a nákup vstupenek? www.aerodrome.cz

První tři potvrzení headlineři:

Macklemore

Wiz Khalifa

Nine Inch Nails