11. září 2017
 | 
Foto: Getty Images
Pětašedesátiletý manažer a porotce X Factoru kluky z 1D samozřejmě moc dobře zná. Který z nich to podle něj dotáhne v sólové kariéře nejdál?
Louis Walsh, jeden z nejslavnějších porotců talentových soutěží, se pro Daily Star Sunday vyjádřil na velmi zajímavé téma.
Tento ostřílený pětašedesátiletý Ir zná situaci na britské hudební scéně lépe než většina jiných lidí v hudebním průmyslu. Vždyť zblízka vidí jako porotce X Factoru všechny nové talenty v posledních letech a slyší aktuální písně, které ve světě frčí, v desítkách různým podáních.
Nejpopulárnější band, jaký kdy z talentové soutěže vzešel, One Direction, si „vzal pauzu“ před necelými dvěma lety. Od té doby kluci poctivě makají na svých sólových kariérách. Každý z nich už má na svém kontě alespoň jeden song, který prorazil v hitparádách. O kom si Louis myslí, že má největší šance?
Asi vás nepřekvapí jméno Harryho Stylese! „Pořád si myslím, že Harry bude veliká světová hvězda. Sign of the Times je výborný song. Harry přesně ví, co chce, a jde si tvrdě za tím. Všichni kluci mají dobře našlápnuto, ale svoje peníze bych vsadil určitě na Harryho. Ví, co má pro svou kariéru udělat. Viděl jsem ho v Carpool Karaoke a, sakra, ten kluk fakt umí skvěle zpívat,“ řekl ostřílený porotce.