1. prosince 2017
 | 
Foto: Getty Images
V roce 2016 zažil Louis Tomlinson pocity absolutního štěstí, i strašného zmaru a bolesti. Narodil se mu syn Freddie a umřela mu maminka Johannah.

Ve svých pětadvaceti letech už toho zažil zpěvák 1D hodně. Jednak kariéru s klukama, pak i snahu o rozjetí vlastní kariéry, což se mu pomalu ale jistě začíná dařit. No a kromě toho už zmiňované narození syna a úmrtí matky v jednom roce, v roce 2016. Johannah Deakin zemřela 7. prosince 2016 ve věku 42 let na agresivní formu leukémie.

Louis přiznává v novém rozhovoru, že možná právě to, že jeho maminka už není mezi námi, je ten důvod, proč se opravdu rozhodl tvrdě makat na své sólové kariéře. Chce, aby na něj mohla být Johannah pyšná. „Myslím, že jí musím dělat pyšnou. Vzpomínky na ní mě motivují a udržují v chodu. Bylo to šílených 24 měsíců a událo se neskutečně moc věcí, se kterými jsem se musel ve svém nízkém věku vyrovnat a naučit žít,“ řekl zpěvák v rozhovoru pro magazín Metro.

„Tragédie, které se udějí, působí na různé lidi jinak. Mě máma vychovala tak, abych byl silný a odolný, i když se vám bortí okolní svět. V mé práci není čas na to přemýšlet o tom, co bylo a bude, litovat sám sebe. Pořád makám a bojuju, stávám se silnější a s vnitřními bitvami přichází i množství inspirace pro texty.“ Je to poprvé, co se Louis takto dopodrobna vyjádřil o svých pocitech ze smrti matky.

Louisova rodina drží pohromadě! Takto se mladý tatínek vyfotil se svými sestrami-dvojčaty, Phoebe a Daisy <3

Zdroj fotky: Instagram.com