30. června 2017
 | 
Foto: Getty Images
Ptáte se, kdo je to Bear? No přeci malý synáček člena One Direction!

Třiadvacetiletý zpěvák si užívá nejpříjemnější období ve svém životě. Odstartoval svou sólovou kariéru, má krásnou partnerku, před pár dny byl na audienci u anglické královny Alžběty II. (proto úvodní fotka v brýlích, které si vzal kvůli tomuto setkání),  no a hlavně se mu narodil 22. března (nejspíš) synek Bear!

Právě s ním teď přidal Liam novou fotku na svůj Instagram. Tedy neukázal přímo jeho, ale Bearovy a svoje nohy. A fotka je to pořádně stylová, oba totiž mají trendy boty od Kanyeho Westa, Yeezy!

Zdroj fotky: Instagram.com

Co že to Liam v Buckinghamském paláci na setkání s Alžbětou a princem Harrym dělal? Byl tu v rámci iniciativy Queen’s Young Leaders. Pyšná na něj je i jeho přítelkyně, zpěvačka Cheryl. Ta je sice o deset let starší, ale ve vztahu to téhle dvojici vůbec nebrání. Naopak jim to kvete! To, co nedokázali dva manželé Cheryl, dokázal Liam velmi rychle. Přivedl slavnou zpěvačku a porotkyni do jiného stavu. A to jsou spolu teprve od začátku roku 2016 a už za rok a pár měsíců se jim narodil zdravý chlapeček. Hodně štěstí!