23. července 2017
 | 
Foto: Getty Images
Wow, na povrch vyplouvají nová fakta o (dočasném) rozchodu populárního boy bandu!

Liam Payne, Louis Tomlinson, Niall Horan a Harry Styles – to je čtyřlístek, který po odchodu Zayna Malika fungoval jako boy band One Direction. Před dvěma lety však šokovaní fanoušci sledovali, jak se nejslavnější skupina světa „Rozpadá“ – odchází na pauzu, časově nespecifikovanou pauzu.

Mnoho lidí si od té doby myslí, že už se One Direction nikdy neobnoví a z některých interview s klukama je celkem jasné, že to bude dost obtížné. V extrémně otevřeném interview pro Bizarre teď promluvil Louis Tomlinson, jeden ze dvou členů 1D, kteří už mají potomka.

Louis přiznal, že na dobu ohledně řešení pauzy celkem nerad vzpomíná, bylo to prý extrémně nepříjemné období, kdy se kluci museli dohodnout na celkem nepříjemných věcech a být dost „sobečtí“. Dlouho prý mladý zpěvák nechtěl pauzu („rozpad“) přijmout. Tím, kdo se chtěl osamostatnit nejvíc, byl podle Louisových slov Harry Styles. Dříve BFF prý teď nemají tak dobré vztahy. Těžko říct, jestli se mezi nimi stalo něco vážného, ale jejich přátelství podle Louise vůbec nepomohly ani spekulace o LARRYM (údajném homosexuálním vztahu mezi ním a Harrym). Tyhle fámy bláznivých fanynek prý poničily i jeho vztah s Eleanor Calder.

Zpětně však Louis pauzu nehodnotí jako špatný krok. Myslí si, že i fanoušci nemusí být smutní, protože dostávají sólovou tvorbu od všech čtyř kluků…