16. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Radní města Manchester oznámil, kolik peněz se podařilo pro zasažené teroristickým útokem získat díky koncertu One Love Manchester!

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka prožila velmi turbulentní období. Vydala úspěšnou desku, objížděla svět v rámci světového turné a diváci se jen hrnuli. Toho však 22. května využil v Manchesteru sebevražedný atentátník, který se před halou po koncertě Ariany Grande odpálil a zabil její fanoušky, konkrétně dvacet tři z nich.

Ariana zprvu nemohla teroru uvěřit, podle zpráv z jejího okolí bezprostředně po útoku uvažovala o ukončení hudební kariéry. Odletěla však urychleně do USA, kde se na pár dní zavřela před světem v okruhu své rodiny a přátel a následně spolu se svým týmem zorganizovala jeden z nejzajímavějších koncertů posledních let – ONE LOVE MANCHESTER.

Hudba a láska mají obrovskou sílu, což se ukázalo i při této bleskové akci. Na pódiu kromě Ariany stály například Justin Bieber, Miley Cyrus, Coldplay, Katy Perry, Niall Horan, Little Mix, nebo Robbie Williams.

Radní města Manchester, Sue Murphy, teď poděkoval všem zúčastněným a sdělil celkovou částku, kterou koncert vydělal. Jde o 18 milionů liber, neuvěřitelných více než 500 milionů českých korun! Ty putují k pozůstalým, i zraněným… skvělá práce!