26. června 2017
 | 
Foto: Getty Images
Jednadvacetiletá herečka příliš mnoho rozhovorů nedává. Teď se otevřela v interview pro Deadline.

Katherine Langford se stala díky seriálu z produkce Netflixu velkou hereckou hvězdou doslova „přes noc“. Jaké pro ní ale tohle proslavení vůbec bylo a jak ho zvládá?

Seriál zpočátku získal publicitu hlavně kvůli tomu, že se na jeho vzniku podílela i Selena Gomez. Už brzy ale bylo jasné, že si zaslouží pozornost i při odhlédnutí od tohoto faktu. Je to totiž extrémně zdařilý počin a seriálové překvapení roku!

Osudy Hannah a Katherine byly lehce podobné, samozřejmě až na tragédii, kterou si Hannah prošla. Hrdinka příběhu byla nováčkem ve škole a Katherine zase v novém státě. Kvůli natáčení 13 Reasons why se přestěhovala z Austrálie do USA a 6 měsíců žila sama. Musele ase tak naučit samostatnosti, což je i největší změna, kterou si prošla. Kvůli seriálu podle vlastních slov velmi dospěla jako osoba, i jako herečka.

Katherine se také rozpovídala o tom, co si nejvíce cení na tom, že se mohla stát součástí seriálu. Je to prý úzká, velmi magická vazba s fanoušky. Ti mají k seriálu a jeho hrdinům velmi blízký vztah, vzhledem k tomu, jak „opravdický“ je. Za mladou herečkou tak chodí davy fanoušků a svěřují se i se svými příběhy. Katherine je šťastná, že tomu tak je a věří, že tuhle důvěru nepokazí!

A co druhá série 13RW? Jak je možné, že by se v ní Hannah měla objevit znovu? Co se bude dít? Bohužel, Katherine neprozradila vůbec nic!