1. listopadu 2017
 | 
Foto: Instagram.com/justinbieber
To je síla, tohle asi nečekali ani ti největší fanoušci páru JELENA!

O tom, že se Selena Gomez a The Weeknd překvapivě rozešli, jsme už psali. Teď však na povrch vyplouvají nové informace a i z chování Justina je zřejmé, jak tuhle událost bere.

Ihned poté, co se minulý týden rozkřiklo, že se Justin a Selena znovu vídají, obléhali jejich domy paparazzi fotografové. Ani to je však nezastavilo od toho, aby spolu trávili čas. A bylo jim celkem jedno, že je u toho někdo fotí. Stejně jako o víkendu, kdy si spolu zašli na snídani a strávili spolu celý den.

Jeden z „fanoušků“ Justina je dokonce spolu natočil na video. To paparazzi fotografové takové štěstí neměli (i když existují rozmazané fotky z domu Justina, kde byli oba spolu dlouho do večera). Když však v jedné z uliček odchytla partička paparazzi Justina, ten se nenechal vyprovokovat jako obvykle, navíc rozdával úsměvy na všechny strany a působil roztržitě. Dělal si z novinářů legraci, že o Seleně vůbec nic neví, přitom byl oblečený stejně jako na snídani s ní 🙂

A teď to hlavní? Promluvily zdroje z obou táborů.

Lidé z Justinova okolí tvrdí, že je teď moc šťastný a doufá, že Seleně dokáže, že se od jejich posledního rozchodu stal lepším člověkem a dospěl. Chce jí získat zpátky! To ze Selenina období opět zaznívá jedna zásadní věc – Justin na ní má destruktivní vliv a částečně může za její zdravotní problémy. Proto drtivá většina Seleniných přátel doufá, že se ke svému expříteli nevrátí!