2. května 2018
 | 
Foto: SuperStar
V SuperStar 2009 skončila devátá, ale je mnohem úspěšnější, něž někteří z těch, co vydrželi déle. A jak se má teď?

1) SuperStar odstartovala vaši kariéru, jste úspěšnou zpěvačkou. Splnil se vám sen, nebo jste čekala něco jiného?

Upřímně. V době, kdy jsem se hlásila do Superstar mi bylo 15 let. O kariéře zpěvačky jsem nikdy až tak nesnila, ikdyž je pravda, že jsem každý den zpívala plyšákům a můj mikrofon byl tenkrát ovladač na televizi. Holka z maloměsta se najednou dostala do velkého světa a jsem za to vděčná. Dělám, co mě baví, mohla jsem vydat již 5 alb, natočit několik videoklipů, mám za sebou i před sebou krásné spolupráce a je to prostě bomba! Není nic hezčího, než když se můžete živit něčím, co milujete, do toho studujete vysokou školu a ještě máte u toho skvělé rodinné zázemí. To je za odměnu.

Celý rozhovor najdete ve speciálním vydání časopisu SuperStar 2018. Odpověděla nám třeba na to, jestli by chtěla být v porotě, nebo co by poradila letošním finalistům.

Časopis je možné zakoupit v běžné prodejní síti za cenu 35 Kč a současně prostřednictvím SMS či jednorázového předplatného.

Tvar pro objednání do ČR přes SMS:
Časopis objednáte zasláním SMS ve tvaru SUPERSTAR JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena SMS je 35 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, email: info@atspraha.cz).

Objednání do ČR přes společnost SEND:
Využijte možnosti objednání časopisu za cenu 35 Kč, přímo na e-mail adrese: send@send.cz.

Objednání na Slovensko:
Pro prodej na Slovensko objednávejte přímo na www.ipredplatne.sk za cenu 1,99 Euro.