29. dubna 2018
 | 
Foto: SuperStar
Vyrůstala na Slovensku, středí školu studovala v Dánsku, dva roky žila v Londýně... A potom přišel zásadní zlom!

1) Soutěž SuperStar odstartovala vaši kariéru, jste úspěšnou zpěvačkou. Splnil se vám sen, nebo jste čekala něco jiného?

Povedala by som, že SuperStar mi splnila sny, o ktorých som možno ani netušila, že ich mám. Zmenila mi kompletne život, pootvárala mi všetky možné dvere k novým skúsenostiam.
Keď sa SuperStar začínala, šla som do toho celého s takým nastavením, že som vlastne netušila, čo mám očakávať, nevedela som, či by som to mohla vyhrať a už vôbec som netušila, čo nastane, ak vyhrám. Takže odkedy som vyhrala, prichádzajú mi do cesty nové veci, zážitky a ľudia a svoj nový život si užívam. Hudba a umenie je môj svet. Som vďačná, že vďaka SuperStar sa môj život tak zmenil, že som sa hudbou mohla začať živiť.

Celý rozhovor najdete ve speciálním vydání časopisu SuperStar 2018. Odpověděla nám třeba na to, jestli by chtěla být v porotě, nebo co by poradila letošním finalistům.

Časopis je možné zakoupit v běžné prodejní síti za cenu 35 Kč a současně prostřednictvím SMS či jednorázového předplatného.

Tvar pro objednání do ČR přes SMS:
Časopis objednáte zasláním SMS ve tvaru SUPERSTAR JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena SMS je 35 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, email: info@atspraha.cz).

Objednání do ČR přes společnost SEND:
Využijte možnosti objednání časopisu za cenu 35 Kč, přímo na e-mail adrese: send@send.cz.

Objednání na Slovensko:
Pro prodej na Slovensko objednávejte přímo na www.ipredplatne.sk za cenu 1,99 Euro.