29. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
Harry z 1D opět ukázal, že má zlaté srdce!

Třiadvacetiletý zpěvák si připisuje další pozitivní body za svou lidskost a štědré chování! Harry už několikrát dokázal, že má dobré sociální cítění a hodně se zajímá (nejen) o fanoušky.

Teď opět zabodoval, když zavolal do nemocnice čtrnáctileté Freye Lewis, která byla před týdnem na koncertě zpěvačky Ariany Grande v britském Manchesteru a skončila s těžkými zraněními v nemocnici. Její nejlepší kamarádka Nell navíc při teroristickém útoku přišla o život!

Freya už je z nejhoršího venku, měla velké štěstí, když se jí rychle poskytlo lékařské péče a přežila tenhle ohavný útok. Má však za sebou smrt své nejlepší kamarádky a více než 10 hodin na operačním sále. Její starší sestra Georgia se rozhodla na Twitteru pokusit kontaktovat Harryho s prosbou, aby její sestřičce zlepšil náladu. A překvapivě se zadařilo!

Harry si s Freyou popovídal a určitě tak blahodárně přispěl k jejímu rychlejšímu uzdravení. Rodina teenagerky i nemocnice jsou nadšení. Přejeme Freye i dalším desítkám zraněných z teroristického útoku v Manchester Areně brzké uzdravení!

Zdroj fotky: Twitter.com