1. října 2017
 | 
Foto: Getty Images
Fanoušci vypátrali, že možná ano!

Třiadvacetiletý Harry se možná na jednom pódiu potká se svou o čtyři roky starší expřítelkyní, blondýnkou Taylor Swift. Určitě vám ani jednoho z nich nemusíme představovat a nejspíš si většina z vás vzpomíná na to, jaký šok vyvolaly fotky z jejich rande. Právě obrovská mediální pozornost od samého začátku tento vztah z velké části pohřbila. Ani jeden z nich dvou se k rozchodu po pouhých pár týdnech vztahu nevyjadřoval. Přes kamarádky Taylor se dostala ven jen informace, že jí mladý zpěvák zlomil srdce…

… Harry se zmínil o vztahu až letos, v rámci rozhovorů ke své sólové dráze. Prý to bylo velmi složité a konkrétně tento vztah pro něj byl velkou životní školou, a to hlavně v obřím mediálním zájmu.

Teď jsou oba dva (nejspíše) šťastně zadaní, takže si snad na případné společné show nevjedou do vlasů. Fanoušci se nějakým způsobem dostali k vízům, které byly vydání na listopad pro tuhle dvojici pro cestu do Šanghaje, kde by se měla uskutečnit letošní Victoria’s Secret Fashion Show. Existuje tak reálná šance, že oba dva na akci vystoupí. To by byla PECKA!

Říká se, že o Harrym je minimálně jedna z písní Taylor, a to konkrétně singl Style. Harry se vyjádřil letos i na toto téma a řekl, že opravdu netuší, jestli jsou některé songy skutečně inspirované ním. Pokud by to ale tak bylo, prý by mu to vůbec nevadilo!