25. ledna 2018
 | 
Foto: Getty Images
Taková role by Harrymu určitě slušela! Co myslíte?

Brzy čtyřiadvacetiletý zpěvák (a od loňského roku i herec) má před sebou prý hvězdnou hollywoodskou kariéru. Předpovídají mu jí nejen filmoví diváci, ale i odborníci.

Pokud máte rádi Jamese Bonda, už jste nejspíše zaznamenali info o tom, že Daniel Craig bude v roli agenta 007 končit. Natočí už jen jediný film a po něm převezme štafetu někdo další. Dost se mluvilo o herci Idrisu Elbovi. Do hry prý přichází i změna pohlaví a z Mr. Bonda by se mohla stát Mrs. Bonda. Proč ne?

Poslední teorií je, že by Bond mohl omládnout a šanci ukázat se v roli nejslavnějšího filmového agenta by dostal nějaký mladý herec. Střihač Lee Smith, který pracoval i na poslední Bondovce Spectre, se v rozhovoru s novináři rozpovídal o tom, že by tuto roli přál právě Harrymu Stylesovi. Smith stříhal také velkofilm Dunkerk, ve kterém si Harry zahrál. Dle jeho slov tam předvedl, že je přirozený herec a na place nepůsobil vůbec jako nováček, ale jako ostřílený filmový umělec. Podle něj by se Harry do role náramně hodil. Sám však přiznal, že neví, jestli by o takový závazek stál a chtěl by být novým Bondem.

Slušelo by mu to, co?!

Zdroj fotky: Twitter.com

Podívejte se na Harryho výkon ve válečném dramatu Dunkerk!