6. srpna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Boho, business nebo minimalistický styl mohou podtrhnout stylové brýle

Ti, kteří brýle nosit nemusí, si to pravděpodobně vůbec neuvědomují, ale nosit brýle není jen nasadit si je na oči a jít. Někdy je to docela zdlouhavá a trnitá cesta. Pokaždé, když si jde člověk koupit nové dioptrické brýle, nese to s sebou i mnoho rozhodování a čas, který se stráví vybíráním se dá počítat snad i na dny, jelikož chceme, aby sedly tak, jak kdyby byly vyrobeny přímo pro nás. Chceme se v nich cítit příjemně a ne být nervózní z toho, že nám třeba padají když se předkloníme. A co si budeme povídat, dioptrické brýle nejsou zrovna levná záležitost. Na pomoc si můžete přivést třeba kamarádku, která vám určitě pomůže a užijete si u toho i spoustu zábavy!

Minimalistický styl

Pokud máte rádi jednoduchý minimalismus, ve vaší skříni se najdou z velké části pouze základní barvy jako jsou černá, bílá, šedá… a zároveň nechcete vypadat nudně, vyzkoušejte výraznější obroučky klidně se vzorem. Tento typ brýlí se hodí i ke CASUAL stylu. Obléknete úzké džíny, jednoduchou košili a můžete vyrazit na poradu, nebo ke zkoušce.

Boho styl

Jestliže milujete boho styl, k vašemu outfitu se budou nejvíce hodit slabounké kovové obroučky, které tento styl ještě podtrhnou, nebo si je můžete vzít k minimalistickému stylu a budete vypadat zajímavě.

Sportovní styl

Oblečení u vás nehraje moc velkou roli, na eleganci si moc nepotrpíte a hlavní je pro vás pohodlí, pak pro vás budou výhrou klasické obroučky, které se nosí už roky a dalších pár let se určitě nosit budou.

Hlavní je, cítit se pohodlně a ve své kůži!