29. června 2017
 | 
Foto: Getty Images
Hvězda 13 Reasons Why v otevřené zpovědi. Tenhle týpek je dost zajímavý!

Dvacetiletý herec Dylan Minnette se narodil v americké Indianě 2 dny před koncem roku 1996. O dvacet let později natočil svou dosavadní životní roli, ztvárnil postavu Claye Jensena v seriálovém hitu 13 Reasons Why.

Původně to měl být průměrný seriál, kterému hodně pomohlo to, že byla v producentském týmu megastar Selena Gomez. Velmi brzy se však z 13 Reasons why vyklubalo jedno z největších seriálových překvapení posledních let a Netflix má svou další seriálovou hitovku.

Téma teenagerů, šikany a sebevraždy, zaujalo miliony diváků po celém světě. Dylan se teď rozpovídal v rozhovoru pro Rawpages.com. Zajímavostí je, že ho vyzpovídala jeho opravdová přítelkyně, Kerris Dorsey.

Dylan se přiznal, že si knížku (13 Reasons why je podle skvělé knižní předlohy) přečetl až po dotočení první série. Chtěl, aby se plně vžil do role Claye a zahrál ho podle sebe, nikoliv strojeně podle knižního vzoru.

Herecký tým si rodák z Arizony moc oblíbil, přesto však (možná trochu překvapivě) doufá, že si v druhé sérii zahraje míň než ostatní. Myslí si totiž, že by měli v další sérii dostat pořádný prostor i jiné zajímavé postavy.

Co si myslí o dvojici Hannah a Clay? Podle Dylana to je extrémně smutná lovestory, srovnatelná s Romeem a Julií!