9. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Z jeho informací nám trochu tvrdne úsměv na tváři!

Dvacetiletý americký herec se rozpovídal o roli Claye ve 13 Reasons Why, která ho katapultovala mezi herecké hvězdy první velikosti.

Seriál 13 Reasons Why zpočátku nevzbuzoval přílišné nadšení. Promo bylo postavené převážně na tom, že byla v producentském týmu hudební superstar Selena Gomez. Nakonec se však ukázalo, že producentský tým byl schopný zajímavou knižní předlohu přetavit do úžasného seriálu, který nemá obdoby. Seriál s touto tématikou ještě nikdy neměl takový celosvětový zásah a všichni už nadšeně čekají na druhou řadu.

O své postavě se rozpovídal Dylan Minette. Druhá řada se momentálně natáčí a producenti tvrdí, že bude minimálně stejně dobrá jako ta první. Opravdu to ale jde? Herci si prý myslí, že ano. V příběhu se však bude dít množství věcí, které se lidem nebudou líbit. Třeba Clay se možná stáhne dost do ústranní. Aspoň to Dylan naznačuje: „Lidé budou asi dost v šoku z toho, jak se to bude vyvíjet. I já sám jsem byl překvapený a stále mi to úplně nedochází. Clay se dost uzavírá do sebe, vše mu dochází, nevím, jestli si bude chtít někdy ještě někoho najít. Smrt Hannah ho strašně zasáhla…“

To zní dost mrazivě, co? Těšme se na 2. sérii!