19. května 2017
 | 
Foto: Getty Images
Rivalita a nenávist? Ale kdepak!

I když z těchto dvou čtyřiadvacetiletých zpěvaček asi nikdy úplné BFF nebudou, Demi teď musela Miley náramně potěšit!

O šokujícím interview Miley Cyrus jsme vás už informovali. Kontroverzní star přestala provokovat nahotou, nepije, a dokonce ani nekouří svou milovanou marihuanu. Za vším prý stojí snaha o maximální soustředění se na novou muziku, turné, a další záležitosti. Je možné, že určitý vliv sehrál i vážný vztah s Liamem Hemsworthem.

Ke změnám v životě Miley se teď vyjádřila Demi Lovato, která má s návykovými látkami velmi špatné zkušenosti, když skončila dokonce na odvykačce. Co řekla k proměně Miley? „Jsem na ní velmi pyšná! Myslím, že takovéto příběhy jsou velmi inspirativní pro fanoušky. Vidí, že i člověk, který žije v záři reflektorů, má problémy jako oni a nějak bojuje s životem plným stresu. Myslím, že to opět pomůže závislým uvěřit, že je možné se toho zbavit. Je to pro lidi velmi důležité!

Obě dvě zpěvačky mají letos velkolepé hudební plány. Zatímco Miley už má venku pilotní videoklip a deska je jen otázkou krátkého času, Demi zatím vypustila jen featuring a na její sólové songy si budeme muset ještě nějaký čas počkat.