30. září 2017
 | 
Foto: Getty Images
Ale ale! Že by jeden ze songů na novém albu Demi Lovato prozrazoval něco o "zakázané přitažlivosti"?

Před vydáním alba Tell Me You Love Me přiznala Demi Lovato, že je nervózní z vydání songu Ruin The Friendship. Je jí prý totiž jasné, že její věrní fanoušci z textu poznají, kým je tento song inspirovaný!

A zdá se, že nebyla tak daleko od pravdy. Právě o této písni se totiž mluví z jejího nového alba (které je mimochodem velmi kvalitní!) pomalu nejvíc. A indicie vedou jasně k jejímu slavnému kamarádovi – Nicku Jonasovi! Je sice pravda, že konkrétní zmínka chybí, ale pokud byla Demi nervózní, tak musí jít o love song pro někoho, koho jeho fans (a média) dobře znají…

Jaké pasáže v textu odkazují na Nicka? Dáme si aspoň pár z nich…

„PLAY ME YOUR GUITAR, THAT SONG I LOVE“ -> mají spolu hned několik společných písní a Nick je skvělý kytarista

„BABY, YOU AND I GOT HISTORY“ – Tady asi nemusíme psát vůbec nic. Jasně, tihle dva toho za sebou mají společného hodně, v pracovní i osobní rovině.

„PUT DOWN YOUR CIGAR AND PICK ME UP“ – Nick rád kouří doutníky. Na Twitteru visí dva roky stará fotka, jak kouří doutník Demi a Nick spolu!

„LET’S RUIN THE FRIENDSHIP, LET’S RUIN THE FRIENDSHIP – Právě Nicka Demi označila za svého nejlepšího kámoše! Je bratrem jejího známého ex, Joe Jonase, a ex její bývalé nej kámošky, Seleny Gomez!