27. července 2017
 | 
Na co sáhne, to se mu daří. V poslední době si nejlepší český model Daniel Vojtěch nemůže na nic stěžovat. Poté, co navrhl vlastní kolekci tílek, kterou stihl už i pokřtít, se konečně i zamiloval! Jeho vyvolenou je krásná Veronika Řepková, dcera bývalého fotbalisty Tomáše Řepky.

Model byl spojován se jmény slavných žen jako je Mahulena Bočanová nebo Monika Bagárová. Oficiálně ale randil s Nikol Trojanovou, která se proslavila v reality show Hotel Paradise a VyVolení. Milenci se ale nepěkně rozešli. Oba byli rozchodem zdrceni.

Krásná tvář světově proslulého modela se konečně rozzářila díky pozornosti krásné Veroniky Řepkové. Dokonce se s významnou událostí pochlubil i na svém Facebooku. „Změnila mi život během jednoho dne,“ netají se Daniel tím, že ho Amorův šíp zasáhl velmi silně a náhle.

A to hned po významném večeru, představil novou limitovanou kolekci svých tílek v Moet Lounge Baru v Břehové ulici.

Na křest tílka dorazila zpěvačka Victoria, která zazpívala a také asistovala u dražby fotografií z focení kolekce i samotného tílka.

Victoria vede nadaci pro rodiny s postiženými dětmi – VELVET SMILE. Peníze z dražby šly do poslední koruny právě pro ně. Tílko nakonec vydražila podnikatelka z Chomutova Zuzana M. K němu také získala privátní večeři s Danielem Vojtěchem.

A právě pro tu jdou do poslední koruny veškeré věnované peníze, stejně tak i peníze z dražby fotografií a tílka, s nímž nakonec byla za tři tisíce korun vydražena zároveň i privátní večeře s Danielem.

Na akci se ukázaly také VIP osobnosti jako je Bořek Slezáček, Jakub Kohák nebo Štěpánka Decastelo.