2. července 2017
 | 
Foto: Falcon/ Columbia Pictures
Wow, tak tuhle filmovou pecku jsme vážně letos moc nečekali! Legendární Jumanji se vrací do kin!

Dvaadvacet let po premiéře filmového hitu Jumanji jsme se dočkali pokračování! Film Jumanji: Vítejte v džungli se objeví v českých kinech tři dny před Štědrým dnem ještě letos! Jedna z hlavních hvězd, svalovec Dwayne Johnson, potvrdila, že se nebude jednat o pouhý remake slavného filmu, ale jeho plnohodnotné pokračování!

O čem to celé bude? Čtyři školáci objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli (Jumanji). Vzápětí se všichni přenesou do džungle, kde se hra odehrává. Jsou z nich herní postavy, které si pro hru zvolili: z počítačového hráče Spencera se stává odvážný dobrodruh (Dwayne Johnson), náruživý sportovec Fridge se přemění na drobného génia (Kevin Hart), ze všemi oblíbené Bethany se stává profesor ve středním věku (Jack Black) a zamlklá samotářka Martha je proměněna v drsnou bojovnici (Karen Gillan). Aby hru vyhráli a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života. Musí prokázat velkou odvahu a schopnosti, jinak ve hře uvíznou navěky!

Režie se ujal režisér Jake Kasdan a herecké obsazení filmu je přímo impozantní. Kromě Dwayna Johnsona, Kevina Harta, či Jacka Blacka, si v něm zahrají i Nick Jonas, Tom Holland, nebo Bobby Cannavale!

Zdroj fotky: Falcon/ Columbia Pictures