14. července 2018
 | 
Foto: GettyImages
Nadějná hvězda, která nás ještě překvapí

Mladou australskou herečku Katherine Langford nejvíce proslavila role Hannah Barker v seriálu 13 Reasons Why, o kterém jsme vám psali už dříve. Za tuto roli dostala nominaci na Zlatý glóbus.
Její život mohl mít ale úplně jiný směr. Na střední škole měla zájem o medicínu a politiku, nicméně koncert Lady Gaga, na který šla ji ovlivnil natolik, že se v posledním ročníku z plavání přeorientovala na hudbu, a tak mohla začít její herecká kariéra.

Po úspěšném seriálu natočila americký film s názvem Já, Simon, který měl v ČR premiéru nedávno, 14. června 2018.
Hlavní postava Simon (Nick Robinson) je gay, ale všem kamarádům i rodině to zatím tají. Přes internet naváže konverzaci se spolužákem, (do kterého se postupně zamiluje) který si říká Blue ale nechce odhalit svou totožnost. Jednoho dne se Simon zapomene odhlásit ve škole ze svého e-mailu a k počítači se dostane jeho spolužák Martin, který ho začne vydírat…

Jestli se toužíte dozvědět něco více o této herečce, můžete ji sledovat na Instagramu, kde je bohužel málo aktivní, ale najdete tam příspěvky z hereckého i soukromého života. A my věříme, že z téhle divy bude velký hvězda!

I know you know ✨

A post shared by KATHERINE LANGFORD (@katherinelangford) on