15. srpna 2018
 | 
Foto: GettyImages
Charizmatický, pohledný fešák!

Tohoto vysokého fešáka jste už pravděpodobně někde viděli a jestli ne, určitě to stojí za to! Jeremy má dva bratry s kterými vyrůstal v malé vesničce v Anglii, kde studoval střední soukromou školu ve městě Bedford a dále nastoupil na National Youth Theatre a The London Academy of Music and Dramatic Art, kterou vystudoval s vyznamenáním! V šesti letech mu bohužel byla diagnostikovaná cukrovka, takže je závislý na inzulinu, ale ani nemoc ho neodradila od jeho snu stát se hercem. V posledních letech ho můžeme vidět na obrazovkách stále častěji. Hrál například ve filmu Teď a Tady, Žena v černém 2, Pád, This Beautiful Fantastic a jeho nejnovější film je Mamma Mia! Here We Go Again!

A my ho nejvíce milujeme ve filmu This Beautiful Fantastic!

Jestliže máte rádi film Amélie z Montmartu, tak si určitě zamilujete i tento příběh, který je ideální na pěkný podvečer s kávou a dortíkem. Jeremy v něm nehraje tu nejdůležitější roli, jako třeba ve filmu Pád, ale je tu rozkošný. This Beautiful Fantastic je o slečně Belle (Jessica Brown Findlay), která vyrůstá a žije sama. Snaží se zapadnout do dnešního chaotického světa, ale zachovává si stále svou osobnost. Je až moc náročná na úklid a vchodové dveře kontroluje snad desetkrát, aby zjistila, jestli opravdu zamkla správně. Doma nenajdete ani smítko prachu, ale její zahrada vypadá jako prales, protože má hrůzu z přírody. Bohužel jednu stranu plotu sdílí s pěkně protivných chlápkem, který zaměstnává kuchaře, ale ten mu dělá spíš sluhu a to se Belle nebílilo, takže ho zaměstnala sama a v tu chvíli nastává válka sousedů. Naštvaný soused na ní zavolá kontrolora a ten když uvidí její zahradu, tak ji dá měsíc, aby ji dala do pořádku, nebo bude muset odejít z domu…, jak to všechno dopadne, se nechte překvapit. Tento film je opravdová romanťárna.

Jeremy se ve svém volnu věnuje charitativním činnostem, nebo se plaví na své jachtě. Svůj život dokumentuje na Instagramu, kde můžete sledovat jeho soukromý i pracovní život!

Flying to Thailand to shoot a moooovie ✈️?

A post shared by Jeremy Irvine (@jeremy.irvine) on