6. srpna 2017
 | 
Foto: New Line Cinema
Jestli je tu někdo, kdo má rád horory, tak se může v nejbližších pěti týdnech těšit na opravdové žně!

Do kin se totiž chystají hned dva špičkové horory, u kterých máš pocity strachu naprosto zaručené!

Jaké to budou?

Už ve čtvrtek se do českých a slovenských kinosálů dostane pořádná dávka strachu. Panenka se probouzí a s ní přichází smrt a utrpení! Annabelle 2: Zrození zla je druhým pokračování příběhu o panence Annabelle, která v roce 2014 vystrašila doslova celý svět a zapsala se mezi nejpovedenější horory 21. století. Za režisérskou židli se posadil David F. Sandberg, který má na svědomí mj. horor Zhasni a zemřeš.

Co nás v kině čeká? Skoro dvě hodiny pořádné dávky hororového mysteriózního thrilleru. Manželské dvojici tragicky zemře dcera a několik let poté přijmou do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Už to samo nabízí dobrý námět na horor, co? Teď k tomu ještě přidejte to, že muž se živí výrobou panenek a jedna z nich se stane domovem děsivé Annabelle. Běhá vám mráz po zádech? To je správné, protože při sledování tohoto filmu si užijete strach plnými doušky!

Druhá hororová pecka má u nás a na Slovensku premiéru o pár týdnů později, 7. září! Půjde o filmovou adaptaci hororového románu Stephena Kinga s názvem TO! Nejsou vám úplně příjemní klauni? Pak se v kině budete klepat strachy! A i pokud vám klauni nevadí, bát se budete, to vám zaručujeme.

Strach probouzí „To“, čisté zlo. Živí se hlavně dětmi, protože se bojí víc než dospělí. „To“ se objevuuje ve městě Derry každých 27 let. V roce 1958 ho parta dětí porazí. Za dalších sedmadvacet let se však objevuje znovu a připravuje strašnou pomstu. Sedmičlennou partu čeká mnohem těžší úkol než před lety. Čekají na nás dvě a čtvrt hodiny nefalšovaného strachu!

Jestli máš ráda horory, jsou povinností oba dva filmy!