6. května 2018
 | 
Foto: Getty Images, archiv firem
Jednadvacetiletá herečka a modelka ví, co se na party špeřkařského domu Tiffany sluší - zvolila na ni vzhled dámy. Zkuste ho i vy!

Celé líčení se nese v duchu jednoduchosti, luxusu a ve stylu šedesátých let. Důraz je kladený na oči a obočí, které ladí s bezchybnou, sjednocení pletí a jemným leskem na rtech, spolu s objemem ve vlasech.

Nejprve sjednoťte pleť make-upem s rozjasňujícím efektem, který má v sobě pigmenty, které odrážejí světlo a pleť pak působí dokonale a zářivě. Nanášejte ho na pleť štetcem na make-up, od středu obličeje do stran a nezapomeňte ani na krk, aby nevznikl nehezký efekt masky, kdy obličej má jinou barvu, než krk. Pokud se vám leskne čelo a nos, jemně je zapudrujte transparentním nebo speciálním, neviditelným bílým pudrem.

Pak se věnujte svým očím. Horní víčko vymalujte jemně růžovým očním stínem bez perleti a těsně nad řasy namalujte černou tekutou linku, kterou se nebojte i více protáhnout za vnější koutky očí, ale směrem nahoru. Linka by měla končit do špičata. Do vnějších koutků víčka, na horní víčka, nalepte umělé řasy. Dobře vám to půjde, pokud k tomu použijete také pinzetu.

Obočí je u tohoto vzhledu výrazné, široké, avšak ne přehnané. Vymalujte ho světle hnědou tužkou na obočí a pak tvar pročestě transparentním fixačním gelem.

Na rty naneste jemně růžový lesk a je hotovo!