7. června 2017
 | 
Foto: Instagram.com
Absolutní zmar a myšlenky o konci kariéry vystřídaly jedny z nejkrásnějších momentů v kariéře této popové divy.

Brzy čtyřiadvacetiletá popová princezna zažila chvíle hrůzy, když se po jejím květnovém koncertě v Manchester Aréně odpálil sebevražedný atentátník, zabil 22 lidí a více než 100 jich zranil. V tu chvíli pro Arianu začaly nejděsivější dny její kariéry. Odletěla do USA, kde se v domě své matky zavřela před světem.

Z šoku se ale brzo oklepala a spolu se svým týmem uspořádala velkolepý benefiční koncert #OneLoveManchester, na kterém kromě ní vystoupily hvězdy jako Justin Bieber, Miley Cyrus, Niall Horan, Katy Perry, Coldplay, nebo Little Mix.

A z absolutního zmaru se vyklubala skvělá vzpoura proti násilí a nenávisti, která zasáhla desítky milionů lidí po celém světě u televizních obrazovek. Ariana tak udělala maximum, co bylo v jejích silách a za nos by se měli chytnout ti, kteří její rychlý úprk do USA po teroristickém útoku kritizovali.

V životě Ariany tak svítá na lepší časy. Zpěvačka si nechala vytetovat včeličku, symbol anglického města, která jí má navždy události posledních týdnů připomínat. Tisíce lidí navíc podepsali petici, ve kterém žádají, aby od města dostala půvabná zpěvačka vyznamenání The Freedom of Manchester!

To ale možná není tak úplně všechno. Pokud jste koukali na koncert opravdu pozorně, mohli jste si všimnout velkého diamantového prstenu na prsteníčku Ariany. Že by proběhly zásnuby s přítelem, rapperem a zpěvákem Macem Millerem?