27. října 2017
 | 
Foto: Instagram.com
Velký kamarád Justina Biebera, Seleny Gomez a dalších hvězd byl přímo na místě, když útočil atentátník!

Osmadvacetiletý Alfredo se jako jeden z nejlepších kamarádů Justina Biebera stal velmi oblíbeným mezi fanoušky. Na Instagramu už má více než 2 miliony fanoušků. Kromě toho spolupracoval už s vícero slavnými osobnostmi a režíroval také pár hudebních videoklipů.

Mezi jeho přátele patří i Ariana Grande, kterou Alfredo doprovázel na jejím světovém turné. Byl na místě i při osudném koncertě v Manchesteru a po pár měsících o tom promluvil pro Refinery29!

Bomba vybuchla zhruba minutu po tom, co Ariana dozpívala svůj poslední song, Dangerous Woman. Zrovna jsem si balil svoje vybavení před pódiem, když jsem uslyšel velký výbuch. Otočil jsem se a viděl jsem jak lidé utíkají. Myslel jsem si, že muselo spadnout nějaké osvětlení. Přišel jsem do backstage a všichni tam křičeli, že se musíme dostat ven. Netušil jsem, co se stalo. Když jsme se dostali ven do autobusu, moji přátelé a rodina mi začali psát smsky. Doslechli se totiž o tom, že na koncertě Ariany v Manchesteru něco vybuchlo. V ten moment jsem si uvědomil, jak moc vážná situace se stala. Spousta lidí brečelo a třáslo se, mezi nimi i Ariana. Já jsem jen vděčný a beru to jako požehnání, že jsem tuhle noc přežil, protože ne všichni v hale měli takové štěstí„, řekl Alfredo v rozhovoru!